Картинка ілюструє апарат Optima MR450w 1.5T GEM в каталозі компанії Diatech Ukraine

Optima MR450w 1.5T GEM

Картинка ілюструє апарат Optima MR450w 1.5T GEM в каталозі компанії Diatech Ukraine
Розширюйте можливості застосування МРТ

МР-система Optima MR450w з комплектом котушок GEM і підтриманням функції планування променевої терапії.

МР-система Optima MR450w з комплектом котушок GEM орієнтована на створення комфортних умов для пацієнта без втрати високої якості та функціональних можливостей. Вона поєднує в собі переваги широкоапертурної МР-системи та методу геометричного охоплення.

Optima MR450w створена на основі оновленої МР-платформи і має наступні функціональні можливості:
МР-рішення для променевої терапії

Комплект МР-рішень для променевої терапії надає інструменти, здатні допомогти точніше локалізувати і лікувати пухлини завдяки спеціальному підходу і позиціонуванню пацієнта.

В поєднанні з удосконаленими можливостями магнітно-резонансної томографії з широким тунелем комплект МР-рішень для променевої терапії може допомогти точніше диференціювати патологію, спланувати варіанти опромінення, локалізувати пухлину, максимально зберегти здорові тканини й оцінити динаміку лікування. Крім того, він також допомагає мінімізувати можливість виникнення помилок при поєднанні МРТ- і КТ-зображень під час планування променевої терапії.


Переваги комплекту обладнання для променевої терапії
Комплект котушок GEM

Метод геометричного охоплення (GEM) поєднує в собі радіочастотні поверхневі котушки та інноваційне програмне забезпечення. Ця система розроблена для отримання зображень дуже високої якості, підвищення продуктивності та забезпечення комфорту пацієнта для мінімізації хвилювання і мимовільних рухів.

До ключових параметрів належать можливість проведення дослідження як у положенні ногами до гентрі, так і в положенні головою до гентрі для зручної візуалізації всіх анатомічних областей.
Устаткування, що входить в комплект для променевої терапії, розроблено для мінімізації артефактів:
Optima MR450w з комплектом котушок GEM забезпечує отримання незмінно високої якості магнітно-резонансної візуалізації при проведенні широкого спектра досліджень.

Додаткові переваги МР-системи
Картинка ілюструє апарат Optima MR450w 1.5T GEM в каталозі компанії Diatech Ukraine
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Вигідні інвестиції
Устаткування, що входить в комплект для променевої терапії, розроблено для мінімізації артефактів
Клінічні зображення
Картинка ілюструє переваги технологій використовуваних в апараті Optima MR450w 1.5T GEM
Дізнайтеся можливості MAGiC — Magnetic Resonance Image Compilation

Перевага технології MAGiC — у створенні декількох контрастних зображень, включаючи T1, T2, STIR, T1 FLAIR, T2 FLAIR і PD-зображень. Скорочує час проведення процедури МРТ з отриманням детальних якісних знімків усього за один етап збирання даних.
Широкі можливості для зміни контрасту

Ви можете змінювати контраст зображень, регулюючи значення TR (період затримки), TE (тривалість ехо-сигналу) і TI (час інверсії) навіть після завершення сканування. MAGiC дозволяє отримувати бажаний контраст, відкриваючи нові можливості діагностики.

Завдяки передовій технології MAGiC ви можете перевести вихідні дані в параметричні T1-, T2- і PD-карти.
Потужність — 1.5 Т
Апертура — 70 см
16/32-кн котушки
Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
Рішення для променевої терапії
Технологія OpTix
Високоточні градієнти
Пересувний стіл
Набір котушок GEM
Технологія OpTix — оцифровка сигналу для підвищення співвідношення сигнал/шум
Поле огляду 50 х 50 х 50 см — розміщення пацієнтів великої статури
Інноваційна технологія MAGiC — послідовність синтетичного збирання даних для візуалізації головного мозку
Передня котушка GEM — легка, гнучка, тонка котушка зігнутої форми, зручна для пацієнта будь-якої комплекції. Завдяки охопленню 54 см передня котушка забезпечує тривимірне сканування верхньої абдомінальної площини й області тазу без зміни положення тіла.
Зручний нахил — забезпечує регулювання рівня нахилу блоку GEM для дослідження голови та шиї і підвищення комфорту з одночасним поліпшенням якості зображення за рахунок розташування анатомічної області ближче до елементів котушки.
Поєднання МР-зображень з планами лікування, базованими на даних КТ
Можливість МР-візуалізації в зоні опромінення
Процедурний стіл GEM Express дозволяє отримувати зображення тазової і черевної порожнин у зоні опромінення
6-канальні гнучкі котушки забезпечують високу роздільну здатність під час візуалізації ЦНС, шиї та ін.
Комплект для позиціонування голови Uni-frame
Комплект накладок для позиціонування голови та шиї Type-S
Комплект для позиціонування шиї та голови Posifix
Комплект для позиціонування HipFix
Комплект для фіксації ніг Vac-Lok з HipFix
Комплект для фіксації Kneefix і підставка для ступень Feetfix
Ефективний робочий процес - панель управління оператора (IROC) з високою роздільною здатністю, стіл для укладання пацієнта GEM Express з функцією Intellitouch для розташування пацієнтів, GEM і нові можливості для користувача інтерфейсу, що дозволяють заощадити час на розміщення пацієнта і настройку потрібних параметрів для обстеження
Високий ступінь чіткості сигналу завдяки технології OpTix
Менша кількість етапів дослідження, менше невдалих знімків з насиченням по жировій тканині, більш оперативне обстеження - проведення більшої кількості МР-досліджень за менший час за допомогою магніту Optima MR450w з високою однорідністю магнітного поля
Найбільш сприятливі умови для пацієнтів - великий діаметр тунелю, візуалізація в положенні ногами вперед, технологія звукоізоляції, естетика і технологічні особливості системи GEM, орієнтовані на підвищення комфорту пацієнтів, допомагають усунути основні причини занепокоєння пацієнтів і недотримання інструкцій пацієнтами під час обстеження
GE Continuum — програма оновлення МР-системи без необхідності заміни магніту
Максимізація періоду продуктивної роботи завдяки одній з найбільших і досвідчених обслуговуючих команд, а також використанню технології InSite OnWatch, яка допомагає передбачити і запобігати можливим поломки, уникаючи незапланованих простоїв обладнання
Optima MR450w не обмежується тільки діагностикою та підтримує функції планування променевої терапії
Магніт - з високою однорідністю магнітного поля 50 х 50 х 50 см, що дозволяє охопити більше анатомічних областей при меншій кількості етапів дослідження.
Технологія зниження акустичного шуму ART - застосування пасивного і активного шумозаглушення дозволяє знизити акустичні шуми для поліпшення сприйняття процедури пацієнтом.
Візуалізація без використання контрастної речовини - виконання візуалізації нижніх кінцівок у високій роздільній здатності без використання контрастної речовини із застосуванням Inhance DeltaFlow, нейровізуалізація артерій і вен з застосуванням 3D PC Inhance, кількісна візуалізація перфузії із застосуванням 3D ASL, а також безперервна і надійна візуалізація при вільному диханні мережі вен і артерій із застосуванням Inhance Inflow IR. Всі без використання контрастної речовини.
Виключна якість візуалізації молочної залози - завдяки програмам IDEAL і VIBRANT Flex стало можливим охоплення великих ділянок тіла як ніколи раніше.
Візуалізація всього хребта шляхом злиття двох ділянок - отримати зображення всього хребта можна набагато швидше.
Технологія тривимірного артеріального спін-маркування (3D ASL) - створює зображення головного мозку з повним охопленням і високим відношенням сигнал / шум, будучи чудовим інструментом діагностики цереброваскулярних уражень.
Більш ефективна інтеграція МР-зображень у процесі планування лікування
Повна цілісність просторових даних завдяки тривимірній корекції
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Інструменти для позиціонування пацієнта перед променевою терапією, що відповідають всім стандартам
Технологія OpTix - велике число каналів, перетворення аналогових сигналів в цифрові там, де це необхідно: в кімнаті сканування, для мінімізації шуму під час передачі сигналу по оптоволокну.
Автономний стіл GEM Express — нова конструкція з вбудованою задньою котушкою і змінною щільністю ложа забезпечує підвищений комфорт, можливість робити налаштування за межами приміщення, де встановлено апарат МРТ, а також дає можливість пацієнту швидко піднятися у разі непередбачуваних ситуацій.
Задня котушка GEM — вбудована котушка для сканування хребта, черевної порожнини, серця і нижніх кінцівок.
Блок GEM для дослідження голови та шиї — складається з чотирьох компонентів для візуалізації (база котушки з пласкою основою, передня котушка для нейросудинних досліджень, котушка GEM для дослідження шиї, а також адаптер, що дозволяє залишати обличчя пацієнта відкритим). Блок GEM для дослідження голови та шиї може розташовуватися на будь-якому кінці столу як допоміжний елемент при обстеженні як у положенні ногами до гентрі, так і в положенні головою до гентрі. Відкрита конструкція адаптера для обличчя допомагає пацієнтові відчувати себе комфортно. База блоку GEM з пласкою основою може використовуватися спільно з інноваційною котушкою GEM для дослідження шийного відділу хребта для його кращої візуалізації. У випадках, коли пацієнт страждає на клаустрофобію або має нестандартну анатомію, для візуалізації шийного відділу хребта база з пласкою основою може використовуватися з адаптером для обличчя з відкритою конструкцією.
Котушка GEM для дослідження периферичної судинної системи — забезпечує тривимірну візуалізацію стегон і гомілок. Котушка оснащена інноваційною автономною шарнірною конструкцією між верхнім і нижнім елементами для розміщення пацієнтів різної комплекції та спрощення підготовки до МР-обстеження.
Технологія зниження акустичних шумів (ART) — зниження акустичних шумів під час обстежень головного мозку, спинного мозку і скелетно-м'язової системи без втрати якості зображень
Високоточні градієнти — оптимізоване управління продуктивністю градієнта для підвищення ефективності в таких складних діагностичних випадках, як отримання кардіологічних, дифузійних зображень, fMRI та FIESTA
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Картинка ілюструє застосування апарату Optima MR450w 1.5T GEM в роботі з пацієнтом
Рішення для іммобілізації пацієнта, сумісні з МРТ
Можливість локалізувати і опромінювати пухлину, не зачіпаючи при цьому здорові тканини навколо області інтересу
3-контактний фіксуючий пристрій Lok-Bar, сумісний з МР-обладнанням
Copyright 2021 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Made on
Tilda