FibroScan by Echosens ™, заснована у 2001 році, є французький високотехнологічною компанією, що спеціалізується на неінвазивної діагностики для використання в гепатології. Echosens ™ дуже активний в дослідженнях і розробках і в цей час має патенти в 17 різних областях. Місія Echosens полягає в наданні гепатологом ергономічного середовища, яка генерує клінічні дані, необхідні для лікаря, щоб зробити діагнози точніше і забезпечити надійне терапевтичне лікування. Echosens в цей час є світовим лідером в області еластографії.
Принцип дії апарату заснований на результаті гістологічних досліджень: чим твердіше печінку, тим вище ступінь розвитку фіброзу. Для визначення стадії фіброзу апарат випускає ударну хвилю, починаючи від грудної стінки, і вимірює її швидкість за допомогою пучка ультразвукових хвиль. Чим твердіше тканини, тим швидше поширюється хвиля, і, отже, тим сильніше розвинений фіброз печінки.
Вимірювання еластичності печінки, фактично, являє собою середній результат численних вимірів, проведених в одній і тій же точці впливу. Апаратом оцінюються тільки ті хвилі, чия швидкість у печінковій паренхімі постійна, що виключає вплив артефактів. Досліджуваний обсяг не менше ніж в 100 разів перевищує обсяг проби тканини, що отримується за допомогою біопсії печінки, при цьому, що важливо, оцінюється різнорідність поширення фіброзу печінки.
Фіброскан (еластографія) являє собою новий, недавно запроваджений метод визначення захворювань печінки, що дозволяє виявити фіброз печінки на підставі аналізу зміщення ультразвукової хвилі, що розповсюджується всередині тканин печінки.
Даний метод може вважатися альтернативою хірургічній печінкової біопсії.
Подивитися в каталозі
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Copyright 2020 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Made on
Tilda