Картинка ілюструє апарат Aisys CS2 в каталозі компанії Diatech Ukraine

Aisys CS2

Управління електронними графічними флуометрами свіжого газу О2, N2O й Air за допомогою поворотних регуляторів на верхній панелі наркозного апарату.

Вбудований бронховідсмоктувач.

Принцип роботи – по типу Ветурі.

Електронний випаровувач Севофлюрана, заливка - Quick-Fill.

Тип кріплення випаровувача Selectatec. В апараті передбачена система блокування випаровувачів та функція термокомпенсації. Місткість випаровувача 220 мл.
Картинка ілюструє апарат Aisys CS2 в каталозі компанії Diatech Ukraine
Апарат медичний наркозно-дихальний AISYS CS2 для дорослих, дітей та новонароджених, з можливістю роботи по напів закритому контуру та проведення низькопотокової анестезії.

Привід апарату – пневматичний.

Доступ до функцій, меню та налаштувань системи здійснюється за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 15", апаратних клавіш та регулятора ComWheel.
Електронний газблендер (змішувач газів) призначений для змішування інгаляційних анестетиків, повітря, кисню та окису азоту.
Режим роботи, за якого користувач встановлює цільове значення кінцевої концентрації інгаляційного анестетикута кисню, з автоматичною підтримкою даних параметрів системою за мінімально можливого притоку свіжого газу.
Примусова вентиляція за об'ємом (VCV)
Постійний позитивний тиск в дихальних шляхах + вентиляція з підтримкою тиском (CPAP + PSV)
Примусова вентиляція за тиском (PCV)
Примусова вентиляція за тиском з гарантією об'єму (PCV-VG)
Режим синхронізованої періодичної примусової вентиляції за тиском з гарантією об'єму забезпечують задану частоту дихання, що керується тиском, з подачею пацієнту гарантованого об'єму повітря (SIMV PCV-VG)
Синхронізована періодична примусова вентиляція- примусова вентиляція за об'ємом (SIMV VCV)
Режим вентиляції з підтримкою тиском та переходом у резервний режим ШВЛ при зупинці дихання використовується для пацієнтів, що дихають самостійно, забезпечуючи постійний підтримуючий тиск з моменту вловлювання апаратом ШВЛ початку дихальної спроби пацієнта (PSVPro)
Апарат забезпечує наступні режими вентиляції:
Метод відбору проб - боковий потік
Газовий моніторинг (СO2, O2, N2O, анестетиків):
Метод відбору проб - боковий потік
Диференційний парамагнітний датчик кисню (не потребує заміни)
Характеристики зміни кисню (О2):
Відображення витрати О2, що необхідний для підтримки заданої концентрації О2 на вдосі, а також відображення витрати анестетику за годину і його вартості. (Функція EcoFlow)
Автоматизований маневр розкриття альвеол (рекрутмент)
Наявність функції призупинення подачі свіжого газу при від'єднанні дихального контуру на 1 хвилину і автоматичне відновлення після закінчення цього часу (Запобігає поступанню газу в приміщення)
Додаткові функції та можливості:
Copyright 2021 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Made on
Tilda