Внеушний звуковий процесор Kanso (модель 950)
Все, що вам потрібно зробити - натиснути кнопку включення і закріпити процесор Kanso на голові, а про решту подбає провідна в галузі технологія Nucleus 6 компанії Cochlear.

Це єдиний вневушний звуковий процесор, оснащений технологією SmartSound® iQ з функцією SCAN і здвоєними мікрофонами. Мова стає найчіткішою і ясною, особливо в шумному середовищі, що зближує вас з рідними та коханими.
Звуковий процесор Kanso (модель 950) - це розробка компанії Cochlear, світового лідера в області інноваційних систем для поліпшення слуху.

Звуковий процесор Kanso має міцну і багатофункціональну конструкцію без зайвих проводів.
Kanso найменший і найбільший легкий вневушний звуковий процесор з наявних на ринку. Його спеціальна конструкція щільно прилягає до голови, забезпечуючи комфорт і безпеку, завдяки чому ви можете з упевненістю підтримувати зв'язок з навколишнім світом. Він настільки маленький, що ви можете забути про його існування.
Процесор Kanso пропонується у восьми різних колірних рішеннях. Ви можете вибрати відтінок, найбільш поєднується з кольором вашого волосся, або відповідний вам за стилем. Він може настільки добре злитися з вашим чином, що інші люди його навіть не помітять.
МОВА В ШУМІ
Брати участь в бесіді у галасливій обстановці, наприклад, на дні народження або на спортивному майданчику в школі
ШУМ
Спокійно чути в галасливій обстановці, наприклад, у вуличному шумі
ТИШИНА
Чути тихі звуки та шепіт в спокійній обстановці
МОВА
Чути мова більш чітко і ясно в класі або за обіднім столом
ВІТЕР
Спокійно чути, граючи на вулиці у вітряну погоду
МУЗИКА
Насолоджуватися музикою і навіть вчитися грі на музичному інструменті
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Copyright 2020 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Made on
Tilda