Nucleus 6 - моделі CP910 і CP920
Звукові процесори CP910 і CP920 виготовлені з міцних матеріалів і в стані витримати навіть найактивніший спосіб життя. Процесор CP920 не тільки стильно виглядає, він ще й один з найбільш компактних з наявних на ринку. Якщо ви плануєте використовувати штекерні аксесуари, можна вибрати процесор CP910. Обидва процесори здатні працювати з лінійкою бездротових аудіо аксесуарів Cochlear.
Унікальною особливістю пристрою Nucleus 6 є те, що звукові процесори CP910 і CP920 оснащені мікропроцесором, розробленим компанією Cochlear, який уп'ятеро перевершує по потужності мікропроцесор, встановлений в системі Nucleus 5 (процесор CP810).
Ви можете вибирати один з двох процесорів і з ним насолоджуватися просто більш повноцінним і «розумним» звучанням.
Новий чіп дозволив реалізувати ряд автоматизованих звукових технологій (SmartSound iQ) і варіантів бездротового зв'язку, завдяки чому ви зможете користуватися лінійкою бездротових аксесуарів Cochlear.
Крім того, якщо на момент прийняття рішення про використання імплантований слухової системи у вас є залишковий слух, то обидва процесори, CP910 і CP920, допускають просту заміну завушного кріплення на акустичний компонент слухового апарату, що дозволяє використовувати «гібридний» режим.
Простота використання - працює автономно, проте можливість персонального управління також реалізована.
Маленьке, легке та ергономічне рішення для комфортного носіння.
Просто продумане рішення
Можливість вибору варіантів носіння, стилів і потужності підійде навіть для самого активної дитини.
Випускається з інноваційним водовідштовхувальним покриттям поверхні звукового процесора, що дозволить вашій дитині розслабитися, перебуваючи поруч з водою і ви будете повністю впевнені, що система буде продовжувати працювати.
Надійна система, що дозволяє чути в будь-який акустичної ситуації.
Наша інтелектуальна система управління звуком, SmartSound® iQ, може автоматично адаптуватися до акустичних умов навколишнього середовища. Або її можна запрограмувати відповідно до особливих потреб вашої дитини.
Ваша дитина може насолоджуватися кращим, використовуючи універсальну комбіновану конфігурацію кохлеарного імплантата і слухового апарату.
Інтелектуальне звучання стало простіше
Бездротове рішення дозволить використовувати широкий асортимент бездротових аксесуарів, які перебувають в процесі розробки.
Скористайтеся перевагами довічного зобов'язання Cochlear - кожен, хто вибирає для реабілітації слуху нашу систему, має довічний доступ до послуг служби підтримки і оновлень звукового процесора.
У світовому масштабі сім з десяти людей, які обрали імплантуються слухові системи, віддали перевагу Сochlear.
Насолоджуйтесь душевним комфортом
МОВА В ШУМІ
Брати участь в бесіді у галасливій обстановці, наприклад, на дні народження або на спортивному майданчику в школі
ШУМ
Спокійно чути в галасливій обстановці, наприклад, у вуличному шумі
ТИШИНА
Чути тихі звуки та шепіт в спокійній обстановці
МОВА
Чути мова більш чітко і ясно в класі або за обіднім столом
ВІТЕР
Спокійно чути, граючи на вулиці у вітряну погоду
МУЗИКА
Насолоджуватися музикою і навіть вчитися грі на музичному інструменті
Два мікрофони працюють разом для фокусування на звукові сигнали, що надходять від конкретних джерел звуку, і пригнічують всі інші небажані шуми.
Наш новий чіп в п'ять разів могутніше чіпа системи Nucleus 5, лідера даної галузі, що забезпечує можливість застосування автоматизованих акустичних технологій, бездротових засобів і багато чого іншого.
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Copyright 2020 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Made on
Tilda