Картинка ілюструє ультразвуковой аппарат LOGIQ S7 XDclear в каталозі компанії Diatech Ukraine

LOGIQ S7-S8 XDclear

Продуктивність нового покоління з технологією XDclear
Завдяки технології XDclear багатофункціональність ультразвукової системи LOGIQ S7 / S8 перейшла на новий рівень.
Діагностичні завдання
Діагности потребують ультразвукової системі, яка дозволила б проводити широкий діапазон досліджень самих різних пацієнтів.

Рішення GE
Будучи одним з представників сімейства LOGIQ XDclear, ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear разюче багатофункціональна завдяки інноваційній акустичної платформі.
Завдяки своїй універсальності і при цьому невеликій вартості, ультразвукова система LOGIQ S7 / S8 XDclear буде відповідати очікуванням лікарів.
Чудова продуктивність

Архітектура S-Agile – дозволяє натисканням декількох клавіш створювати зображення незмінно високої якості для пацієнтів різних типів статури.

Широкий спектр високопродуктивних датчиків - тепер ви можете вибрати багатофункціональний датчик Е-серії та серії XDclear.

Засоби оптимізації зображення - автоматична оптимізація якості зображень, наприклад, посилення контрастного дозволу і чіткості кордонів.

Продуманий дизайн

Помічник порівняння - порівнюйте попереднє та поточне дослідження в реальному часі на розділеному екрані.
Робота з «сирими» даними GE - допоможе скоротити час дослідження, зібравши дані, провести розрахунки, аналіз і постобробку зображень без пацієнта.

23-дюймовий LED-монітор з високою роздільною здатністю встановлений на рухомому кронштейні.

Сенсорна панель з діагоналлю 10,1 дюйма - має великі та зручні елементи управління, програмовані клавіші та підсвічування кнопок для швидкої роботи.

Простий догляд - ультразвукова система легко чиститься завдяки відсутності щілин на зовнішніх поверхнях.

Мобільність - легка і компактна ультразвукова система без праці переміщається в тісних приміщеннях. Батарея для роботи без підключення до мережі, можливість підключення до бездротової мережі та друк через Bluetooth додатково підвищують її мобільність.


Спеціальні можливості

Виберіть з широкого ряду додатків, що включають об'ємну візуалізацію та Еластографія, а також серед нових програм і функцій:

Ультразвукове дослідження із застосуванням контрастних речовин (CEUS) - створює чітку картину тканинної перфузії та васкуляризації вогнища за допомогою датчиків з високою роздільною здатністю.

Можливість пересилки зображень за допомогою смартфона і електронної пошти підвищить впевненість в діагностиці.Серцево-судинна система

Діагностичні завдання
Для оцінки стану серцево-судинної системи лікарі потребують кількісної інформації з високою контрастністю і просторовим дозволом, високою частотою кадрів для пацієнтів будь-якої статури.

Рішення GE
Бувши одним з представників сімейства LOGIQ XDclear, ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear разюче багатофункціональна, завдяки експертній платформі і інноваційним датчикам GE, дозволить зробити дослідження пацієнтів різної статури.

Чудова продуктивність
Архітектура S-Agile - дозволяє натисканням декількох клавіш створювати зображення незмінно високої якості для пацієнтів різних типів статури.

Широкий ряд датчиків - тепер ви можете вибрати датчик з ряду датчиків Е-серії і XDclear для досягнення максимальної глибини проникнення без втрати роздільної здатності.

Оптимізація зображення - автоматична оптимізація якості зображення, наприклад, підвищення контрастності дозволу і підвищення чіткості кордонів.Судини

Діагностичні завдання
Для дослідження судин лікарям потрібні технології, які можуть стабільно зображати та вимірювати як повільні, так і швидкі потоки на бажаній глибині.

Рішення GE
Ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear використовує всю міць високопродуктивної платформи та датчиків XDclear для забезпечення глибокого проникнення, чудового контрастного дозволу і деталізації дрібних судин.

Чудова продуктивність
Архітектура S-Agile - дозволяє натисканням декількох клавіш створювати зображення незмінно високої якості для пацієнтів різних типів статури.

Широкий ряд високопродуктивних датчиків - тепер ви можете вибрати багатофункціональний датчик Е-серії та серії XDclear, включаючи нові датчики:
- C1-6-D, XDclear конвексний датчик для візуалізації глибоких судин;
- C3-10-D, XDclear мікроконвексний датчик для дослідження судин голови та шиї новонародженого;
- секторний датчик S2-5-D для кардіоваскулярних досліджень і транскраніальної доплерографії.

Засоби оптимізації зображення - автоматична оптимізація якості зображень, наприклад, підвищення контрастності дозволу і підвищення чіткості кордонів.Урологія

Діагностичні завдання
Отримання ультразвукових зображень досить високої якості, з метою візуалізувати ураження передміхурової залози, сечового міхура, нирок, а також яєчок і пеніса і визначити, які з них є найбільш ймовірними кандидатами для проведення біопсії.

Рішення GE
Ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear забезпечує високу якість зображення, ефективність робочого процесу, а також надає спеціалізовані інструменти, які дозволяють впевнено та ефективно проводити урологічні обстеження.

Сенсаційна продуктивність

Розширений комплект високопродуктивних датчиків - тепер ви можете вибрати багатофункціональний спеціалізований датчик з широкого асортименту Е-серії та серії XDclear.

Візуалізація в режимі B-Flow - візуалізація в режимі реального часу ехо-сигналів кровотоку для оцінки дрібних судин, в тому числі на порожнинних і біпланових датчиках.

3D / 4D-візуалізація - прості у використанні конвексний і мікроконвексний датчики для швидкого об'ємного дослідження анатомічних структур.Педіатрія

Діагностичні завдання
Лікарям потрібні ультразвукові технології, які дозволяють ефективно проводити дослідження різного роду пацієнтів: від недоношених немовлят до підлітків, а також легкотранспортуемую УЗД-апарати для таких відділень, як відділення інтенсивної терапії для новонароджених.

Рішення GE
Ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear є УЗД-апарат з високою якістю зображення і технологіями робочого процесу, які допомагають лікарям швидко і впевнено проводити педіатричні дослідження.

Сенсаційна продуктивність

Візуалізація в режимі B-Flow - забезпечує високу тимчасове і просторове дозвіл для відображення дрібних судин, прекрасна якість дослідження судин черевної порожнини і голови у новонароджених.

Розширений комплект високопродуктивних датчиків - тепер ви можете вибрати багатофункціональний спеціалізований датчик з широкого асортименту Е-серії та серії XDclear.

Спеціалізовані датчики для педіатрії - спеціально створені датчики для педіатричних досліджень, в тому числі новонароджених і маленьких дітей.
- C3-10-D XDclear мікроконвексний датчик для дослідження голови і живота новонароджених і дітей;
- ML6-15 матричний лінійний датчик для педіатричних досліджень малих органів, опорно-рухового апарату, щитовидної залози і поверхні живота;
- 9L-D лінійний датчик для загальної дитячої візуалізації;
-10C-D і 8C мікроконвексний датчики для обстеження дитячої голови і живота;
- S4-10-D високочастотний секторний датчик для неонатальної кардіології;
- 6S-D секторний датчик для дитячої кардіології.Інвазивні процедури

Діагностичні завдання
Лікарі потребують точної і швидкої візуалізації голки, локалізації анатомічних структур, а також у моніторингу процедур.

Рішення GE
Ультразвукова система LOGIQ S7 XDclear тепер частина сімейства LOGIQ XDclear. Вражаюче багатофункціональна система з інноваційною акустичної архітектурою, технологією дисплея і процесора.

Сенсаційна продуктивність

Архітектура S-Agile - дозволяє натисканням декількох клавіш створювати зображення незмінно високої якості для пацієнтів різних типів статури.

Розширений комплект високопродуктивних датчиків - тепер ви можете вибрати багатофункціональний датчик з широкого асортименту Е-серії та серії XDclear.

Засоби оптимізації зображення - автоматична оптимізація якості зображень, наприклад, підвищення контрастності дозволу і підвищення чіткості кордонів.
Конвексних датчики і приналежності

C1-6-D, XDclear Convex Probe
Конвексний датчик з технологією XDclear, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 1,7-6,0 МГц Клінічне застосування: черевна порожнина, судини черевної порожнини, урологія, акушерство / гінекологія, педіатрія

C1-6- D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C1-6-D / C1-6VN-D

C3-10-D XDClear Micro Convex Probe
Мікроконвексний датчик з технологією XDclear, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6 - 10,0 МГц Клінічне застосування: неонатаологія, педіатрія

C1-5-D, Convex Probe
Клінічне застосування: черевна порожнина, судини черевної порожнини, урологія, акушерство / гінекологія, педіатрія Конвексний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 1,8-5,0 МГц

C1-5-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C1-5-D

3CRF-D Micro Convex Probe
Конвексний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 2,1-4,4 МГц Клінічне застосування: черевна порожнина, урологія, акушерство / гінекологія, судини черевної порожнини

3CRF-D Biopsy starter kit, single-angle
Початковий однокутові біопсійний набір для конвексного датчика 3CRF-D

3CRF-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика 3CRF-D

8С Microconvex Probe
Мікроконвексний датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 3,6 - 10,0 МГц Клінічне застосування: транскраніальної дослідження, черевна порожнина, педіатрія, неонатологія

10С-D, High-Frequency Microconvex Probe
мікроконвексний датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 4,0-10,0 МГц Клінічне застосування: транскраніальної дослідження, черевна порожнина, педіатрія, неонатологія

BE9CS, Bi-Plane Micro-Convex Transrectal Probe
Мікроконвексний біплановий внутриполостной датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 4,0-10,0 МГц Клінічне застосування: ТРАНСРЕКТАЛЬНОГО, внутрішньопорожнинні дослідження

BE9CS-D, Bi-Plane Micro-Convex Transrectal Probe
Мікроконвексний біплановий внутриполостной датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 4 , 0-10,0 МГц Клінічне застосування: тРАНСРЕКТАЛЬНОГО, внутрішньопорожнинні дослідження

BE9C Disposable Biopsy Guide PROTEK
Біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика, одноразовий

BE9C Re-Usable Biopsy Guide PROTEK
Біопсійні напрямна для мікроконвексний внутриполостного датчика, багаторазова

BE9CS Biopsy Starter Kit 742-339 Disposable, CIVCO
Початковий біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика, одноразовий

BE9CS Biopsy Starter Kit 742-401 Disposable, CIVCO
Початковий біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика, одноразовий

IC5-9D, Microconvex Endocavitary Probe
Мікроконвексний універсальний внутриполостной датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6-9,0 МГц Клінічне застосування: трансвагінальний, трансректальне, внутрішньопорожнинні дослідження

Multi Purpose Holder
Тримач для датчика багатофункціональний

IC5-9D Short biopsy kit (disposable)
Біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика

IC5-9D Single-angle biopsy kit (disposable)
однокутові одноразовий біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика

IC5-9D Reusable Biopsy Guide
біопсійні напрямна для мікроконвексний внутриполостного датчика, багаторазоваLinear Probes and Accessories
Лінійні датчики і приналежності


9L-D, Linear Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,1-9,0 МГц Клінічне застосування: Периферичні судини, поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія

9L-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для лінійного датчика 9L-D

L3-12-D, Linear Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6-12,0 МГц Клінічне застосування: Периферичні судини, поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія

L3- 12-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для лінійного датчика L3-12-D

11L-D, Linear Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 4,2-11,0 МГц Клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, периферичні судини, педіатрія, неонатологія

11L-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові набір для біопсії для лінійного датчика 11L-D / 12L

ML6-15, Linear Active Matrix Array
Матричний лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 5-15 МГц Клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія, периферичні судини

ML6- 15 Biopsy kit, multi angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для лінійного датчика ML6-15

L8-18i-D, Linear "Hockey Stick" Probe

Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 5,0-18,0 МГц Клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія, периферичні судини

Small Probe Holder Adapter
Тримач для маленьких датчиків

Phased Array Probes and Accessories
Секторні фазовані датчики і приналежності

3Sp-D, Single crystal Sector Phased Array probe
Cекторний Монокристальна фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 1,6-5,5 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, транськраніальниє дослідження, черевна порожнина, акушерство

3Sp-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика 3Sp-D

6S-D, Sector Phased Array probe
Cекторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 2,8-8,0 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, черевна порожнина, транськраніальниє дослідження, педіатрія

S4-10 -D, Sector Phased Array probe
Cекторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 3,6-10 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, транськраніальниє дослідження, черевна порожнина, педіатрія

Small Probe Holder Adapter
Тримач для маленьких датчиків

S2-5-D, Sector Phased Array probe
Cекторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 1,4-5,5 МГц Клінічне застосування: транскраніальної дослідження, кардіологія, черевна порожнина

S2-5-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для секторного датчика S2-5-D

4D Probes
Спеціалізовані датчики для тривимірного сканування в режимі реального часу

RAB4-8-D, Realtime 4D Convex Probe
Об'ємний конвексний датчик RAB4-8-D, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,1-8,0 МГц. Клінічне застосування: Акушерство і гінекологія, черевна порожнина

RAB4-8-D Biopsy Starter Kit, Single Angle
Початковий однокутові біопсійний набір для конвексного датчика RAB4-8-D, багаторазовий

RAB4-8-D Reusable Biopsy Kit PEC74
Багаторазовий біопсійний набір, однокутові

RIC5- 9-D, Realtime 4D Endocavity Probe
Об'ємний внутриполостной мікроконвексний датчик 4D, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6-9 МГц. Зменшені габарити Клінічне застосування: Акушерство і гінекологія, урологія

RIC5-9-D Reusable Biopsy Kit, Single Angle
Початковий однокутові біопсійний набір для внутрішньопорожнинного датчика RIC5-9-D, багаторазовий

RIC5-9-D Disposable Biopsy Kit
Початковий біопсійний набір для внутрішньопорожнинного датчика RIC5-9-D

TEE Probes and accessories

ЧЕРЕЗСТРАВОХІДНОЮ датчики і приналежності

6Tc-RS, Multiplane TEE probe
Черезстравохідний мультіплановий електронний датчик з діапазоном частот 2,8-8,0 МГц (необхідна опція H45342LE, H46352LK) Клінічне застосування: КардіологіяДопплерівські датчики і приналежності до них

P2D CW Pencil probe 2,1 MHz CW
Олівцевий датчик для постійно-хвильового доплера частотою 2,1 МГц (необхідні опції H46332LR і H45332LJ)

P6D CW Pencil probe 6,3 MHz CW
Олівцевий датчик для постійно-хвильового доплера частотою 6,3 МГц ( необхідні опції H46332LR і H45332LJ)

P8D CW Pencil probe 8,3 MHz CW
Олівцевий датчик для постійно-хвильового доплера частотою 2,1 МГц (необхідні опції H46332LR і H45302LJ)LOGIQ S8 XDclear
Секторні фазовані датчики і приналежності


S1-5-D, Sector Phased Array probe
Cекторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 1,6-5 МГц Клінічне застосування: транскраніальної дослідження, черевна порожнина

S1-5 / S1-5-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика S1-5

S1-5 / S1-5-DV Nav & Biopsy Bracket
насадка для навігаційного ультразвуку / біопсійна насадка для конвексного датчика S1-5-D

S4-10-D, Sector Phased Array Probe
Cекторний фазований датчик , широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 3,6-10 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, транськраніальниє дослідження, черевна порожнина, педіатрія

S4-10 / S4-10-DV Nav Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для фазованого датчика S4-10 (без біопсійною насадки)

6S-D, Sector Phased Array probe
Cекторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 2,8-8,0 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, черевна порожнина, транськраніальниє дослідження, педіатрія

M5S-D, Single crystal Matrix Phased Array Sector probe
Матричний монокристальна секторний фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 1,8-4,6 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, черевна порожнина , транськраніальниє дослідження

M5S V Nav Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для фазованого датчика M5S (без біопсійною насадки)

3Sp-D, Single crystal Sector Phased Array probe
Cекторний Монокристальна фазований датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 1,6-5,0 МГц Клінічне застосування: Кардіологія, транськраніальниє дослідження, черевна порожнину, акушерствоConvex Proobes and Accesories
Конвексних датчики і приналежності


C1-6-D, XDclear Convex Probe
Конвексний датчик з технологією XDclear, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 1,7-6,0 МГц Клінічне застосування: черевна порожнина, судини черевної порожнини, урологія, акушерство / гінекологія, педіатрія

C1-6- D / C2-9-D Volume Navigation Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для конвексних датчиків C1-6-D / С2-9-D

C1-6-D / C1-6VN-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C1-6-D / C1-6VN-D

C2-9-D, XDclear Convex Probe
Конвексний датчик з технологією XDclear, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 2,5-9,0 МГц Клінічне застосування: черевна порожнина, судини черевної порожнини, акушерство / гінекологія, педіатрія

C1-6-D / C2-9-D Volume Navigation Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для конвексних датчиків C1-6-D / С2-9-D

C2-9-D / C2-9VN-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C2-9-D / C2- 9VN-D

C3-10-D XDClear Micro Convex Probe
Конвексний датчик з технологією XDclear, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6 - 10,0 МГц Клінічне застосування: педіатрія, неонатологія, нейросонографія

C3-10-D Volume Navigation Bracket
Насадка для Об'ємної навігації для мікроконвексний датчика C3-10-D

C1-5-D, Convex Probe
Клінічне застосування: черевна порожнина, судини черевної порожнини, урологія, акушерство / гінекологія, педіатрія Конвексний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 1,8-5,0 МГц

C1-5-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C1-5-D

C1-5-D Volume Navigation & Biopsy Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку / біопсійна насадка для конвексного датчика C1-5-D

C1-5-DV Nav Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку (кріплення на ручці) для конвексного датчика C1-5-D

C2-7-D, Micro Convex Probe
Мікроконвексний датчик, широкосмуговий, мультичастотний Клінічне застосування: черевна порожнина, педіатрія

C2-7-D / C2-7VN-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для конвексного датчика C2-7-D / C2-7VN-D

C2-7-D / C2-7VN-D Reusable Biopsy starter kit, single angle
Багаторазова біопсійна насадка для конвексного датчика C2 -7-D / C2-7VN-D, однокутові

C2-7-D / C2-7VN-D Volume Navigation Bracket
Насадка для Об'ємної навігації для конвексного датчика C2-7-D / C2-7VN-D

C2-6b-D Biopsy Convex Probe
Конвексний біопсійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний Клінічне застосування: черевна порожнина


Sterile Integrated Needle Guide
Набір стерильних напрямних для голок для біопсії датчика


C2-6b-D Volume Navigation Bracket
Насадка для біопсії датчика для Об'ємної навігації

IC5-9D, Microconvex Endocavitary Probe
Мікроконвексний універсальний внутриполостной датчик , широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6-9,0 МГц Клінічне застосування: трансвагінальний, трансректальне, внутрішньопорожнинні дослідження

IC5-9D Short biopsy kit (disposable)
Біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика

IC5-9D Reusable Biopsy Guide
Біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика

IC5-9 Volume Navigation Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для конвексного датчика IC5-9 (без біопсійною насадки)

10С-D, High-Frequency Microconvex Probe
Мікроконвексний датчик, широкосмуговий мультичастотний з діапазоном частот 4,0-10,0 МГц Клінічне застосування: транскраніальної дослідження, черевна порожнина, педіатрія, неонатологія

BE9CS-D, Biplane Transrectal Microconvex Probe
біпланова мікроконвексний трансректальний внутриполостной датчик, широкосмуговий, мультичастотний Клінічне застосування: трансвагінальний, трансректальне, внутрішньопорожнинні дослідження

BE9CS-D Disposable Biopsy Guide
Біопсійний набір для біпланова датчика, одноразовий

BE9CS-D Reusable Biopsy Guide
Біопсійний набір для мікроконвексний внутриполостного датчика, багаторазовийЛінійні датчики і приналежності

9L-D, Linear Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,1-9,0 МГц Клінічне застосування: Периферичні судини, поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія

9L-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для лінійного датчика 9L-D

9L-D Volume Navigation & Biopsy Bracket
насадка для навігаційного ультразвуку / біопсійна насадка для конвексного датчика 9L-D

11L-D, Linear Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 4,2-11,0 МГц клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, периферичні судини, педіатрія, неонатологія

11L-D Biopsy starter kit, multi-angle
Початковий багато кутові набір для біопсії для лінійного датчика 11L-D / 12L

ML6-15-D, Linear Active Matrix Array
Матричний лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 5-15 МГц Клінічне застосування: поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія, периферичні судини

ML6-15-D Biopsy kit, multi angle
Початковий багато кутові біопсійний набір для лінійного датчика ML6-15-D

ML6-15-D Volume Navigation & Biopsy Bracket
насадка для навігаційного ультразвуку / біопсійна насадка для конвексного датчика ML6-15-D

L8-18i-D, Linear "Hockey Stick" Probe
Лінійний датчик, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 5,0-18,0 МГц Клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, педіатрія, неонатологія, периферичні судини

L8-18i-D Volume Navigation Bracket
Насадка для навігаційного ультразвуку для конвексного датчика L8-18i -D (без біопсійною насадки)

L3-12-D Linear Probe
Лінійний датчик, мультичастотний з діапазоном частот 4,2 - 12,0 МГц Клінічне застосування: судинні дослідження, малі органи, молочна залози, м'язово-скелетні

L3-12-D Biopsy Starter Kit, Multi-Angle
Початковий багато кутові набір для біопсії для лінійного датчика L3-12-D

4D Probes (Real time 4D option required)
Спеціалізовані датчики для тривимірного сканування в режимі реального часу

RAB6-D, Realtime 4D Convex Probe
Об'ємний конвексний датчик 4D, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 2,0-8,0 МГц. Зменшені габарити і вага Клінічне застосування: Акушерство і гінекологія, черевна порожнина.

RAB 6-D Biopsy Starter Kit, Multi Angle
Початковий багаторазовий біопсійний набір, багато кутові

RIC5-9-D, Realtime 4D Endocavity Probe
Об'ємний внутриполостной мікроконвексний датчик 4D, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 3,6-9 МГц. Зменшені габарити Клінічне застосування: Акушерство і гінекологія, урологія

RIC5-9D Reusable Biopsy Kit, Single Angle
Багаторазовий біопсійний набір, однокутові

RSP-6-16-D, Realtime 4D Linear Probe
Об'ємний лінійний датчик 4D, широкосмуговий, мультичастотний з діапазоном частот 6,3-14,0 МГц. Зменшені габарити Клінічне застосування: Поверхнево розташовані органи і структури, периферичні судини, педіатрія, неонатологія

RSP6-16D Reusable Biopsy Kit, Single Angle
Багаторазовий біопсійний набір, однокутові

TEE Probes and accessories
ЧЕРЕЗСТРАВОХІДНОЮ датчики і приналежності

6Tc, Multiplane TEE probe
ЧЕРЕЗСТРАВОХІДНОЮ мультіплановим електронний датчик з діапазоном частот 2,8-8,0 МГц Клінічне застосування: КардіологіяDoppler Probes and accessories
Допплерівські датчики і приналежності до них


Олівцем датчик для постійно-хвильового доплера частотою 2,1 МГц

P6D CW Pencil probe 6,3 MHz CW
олівцем датчик для постійно-хвильового доплера частотою 6,3 МГц

P8D CW Pencil probe 8,3 MHz CW
олівцем датчик для постійно-хвильового доплера частотою 8,3 МГц
Продумана конструкція - повністю модернізована ультразвукова система LOGIQ S7 / S8 XDclear підтримує простий робочий процес і високу продуктивність.
Спеціальні можливості - ультразвукова система призначена для різних областей ультразвукової діагностики, таких як органи черевної порожнини, опорно-рухової системи, серця і судин, урології, гінекології, педіатрії та інвазивних процедур.
Сенсаційна продуктивність - ультразвукова система LOGIQ S7 / S8 XDclear поєднала в собі експертну платформу і інноваційні датчики GE для отримання однорідних зображень однаково високої якості незалежно від типу статури.
LOGIQ S7 XDclear
Copyright 2021 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Made on
Tilda