Картинка ілюструє ультразвуковой Venue в каталозі компанії Diatech Ukraine
Мобільна ультразвукова система Venue є наступним кроком компанії GE Healthcare в області невідкладної діагностики. Створений на основі відгуків сотень лікарів швидкої допомоги і реанімації, цей багатоцільовий апарат УЗД пропонує простий, швидкий і точний спосіб оцінки стану пацієнта - застави оперативного прийняття правильних клінічних рішень в критичній ситуації.
Розширення можливостей невідкладної допомоги

Завдяки безлічі функцій, додаткових інструментів в поєднанні з великим переліком датчиків УЗ-система Venue справляється з величезною кількістю діагностичних завдань, включаючи специфічні для приймальних відділень і палат реанімації.

Серед таких інструментів - доступний в стандартній комплектації, який базуюється на технологіях штучного інтелекту набір Shock Toolkit, призначений для швидкого визначення причини шоку.

Він включає наступні функції:
Не відходячи від ліжка пацієнта

Система Venue надає також інструменти, необхідні в відділенні інтенсивної терапії для ведення тяжкохворих пацієнтів, не піддаючи їх тривалим перекладам за межами палати.

Завдяки малій площі УЗД-апарат Venue може поміститися в обмеженому просторі і використовуватися прямо біля ліжка хворого для оцінки втручань, відстеження змін стану організму і допомоги в швидкому зборі даних, якщо стан пацієнта погіршується.

19-дюймовий монітор покращує візуалізацію, будучи міцним, щоб витримувати можливі удари, попадання бризок, дії дезінфікуючих засобів.


Великі можливості в компактному форматі
Застосування
Компактний ергономічний дизайн з сенсорним екраном високої роздільної здатності та застосування найсучасніших технологій на основі штучного інтелекту допоможуть провести якісне дослідження в умовах приймального відділення, операційної, палат реанімації та інтенсивної терапії, реабілітаційних кабінетів.

А вражаючий для цього класу набір функцій і ряд опцій роблять Venue альтернативою традиційним УЗ-систем первинної діагностики. При цьому апарат простий в експлуатації, обслуговуванні, дезінфекції та відрізняється традиційною надійністю продукції GE Healthcare.
Картинка ілюструє переваги апарату Venue в каталозі компанії Diatech Ukraine
Спеціальна система з набором інструментів на основі штучного інтелекту для ультразвукової діагностики під час невідкладного втручання.
Venue - система на основі штучного інтелекту для ультразвукової діагностики в критичних ситуаціях.

Просто. Швидко. Точно.

Venue

Система Venue оснащена алгоритмами, які допомагають спростити діагностику пацієнтів:
Просто - менша кількість натискань клавіш, необхідних для проведення дослідження.
Швидко - стандартизовані інструменти для скорочення часу переходу від пацієнта до пацієнта.
Точно - спеціальне програмне забезпечення, що допомагає візуалізувати введення біопсійної голки, а для пацієнтів в шоковому стані, спрощуючий збір значущих даних.
Система Venue також отримала новий модуль ЕКГ (опція), який дозволяє корелювати електрокардіограму з ультразвуковим серцевим циклом. Крім того, нові черезстравохідні датчики TEE допомагають розширити можливості дослідження серцевої діяльності і оцінювати клапанну функцію під анестезією в хірургії.
Невідкладна медична допомога
Реанімація
Анестезіологія
Інтенсивна терапія
eFAST — розширює можливості для визначення наявності рідини і / або крововиливу в грудній клітці та черевній порожнині пацієнтів з травмами, надаючи діаграму, яка легко читається для швидкої оцінки
Auto-IVC — вимірює діаметр нижньої порожнистої вени, відображаючи зміни в режимі реального часу після завершення кожного дихального циклу
Auto-VTI — обчислює обсяг кровотоку і серцевий викид за один крок (після запуску Auto VTI функція VTI Trending дозволить швидко візуалізувати тенденції і визначити напрямок і послідовність дій в лікуванні)
Auto B-line — виділяє і підраховує B-лінії в реальному часі (натиснувши всього одну кнопку, система відобразить кадр з найбільшою їх кількістю)
4D
Режим сканування, за допомогою якого можна розглянути навіть найдрібніші деталі зображення під будь-яким необхідним для проведення дослідження кутом.
Freehand 3D - тривимірна реконструкція методом «вільної руки»
Метод дозволяє використовувати стандартний 2D-датчик для діагностики: апарат створює повноцінне тривимірне зображення на основі отриманих під час дослідження даних.
3D-зображення в режимі колірного допплерівського картування
Ця функція допомагає отримувати якісні тривимірні кольорові зображення при проведенні дослідження. Потрібного ефекту вдається досягти за рахунок використання датчиків 3D / 4D в В-режимі з подальшим відновленням об'ємної структури в режимі КДК. Ця функція сумісна з Freehand 3D.
Тканинний доплер
Можливість оцінити скоротливу здатність міокарда при проведенні діагностики системних уражень серця, кардіоміопатії, ішемії і ряду інших серцево-судинних захворювань.
Постійно-хвильовий доплер
Кількісна оцінка кровотоку в судинах з високошвидкісними потоками.
Кольорове доплерівське картування
Ця функція дозволяє виділяти кольором характер кровотоку на ділянці судинної системи, яка цікавить.
Багатопроменеве сканування
Значне підвищення чіткості зображення, зниження шумів, поліпшення границі рідини - тканина. Ультразвукові промені подаються під різними кутами, після чого відбувається підсумовування всього обсягу отриманих даних.
Трапецієвидний режим
Використовується для розширення зони сканування Завдяки цьому технологічному рішенню відбувається розширення кута сканування до 15-20 градусів, а зона дослідження з лінійної перетворюється в трапецієподібну.
Панорамне сканування
Можливість сканувати нерухомі анатомічні структури великої протяжності, створюючи реконструкцію всієї поверхні дослідження для отримання цілісної картини.
Компресійна еластографія
Методика визначення жорсткості досліджуваного утворення, побудована на аналізі відмінностей модулів поздовжньої пружності, між досліджуваним об'єктом і референтної зоною
Ophtalmic Application
Оптимізовані параметри для візуалізації анатомії і кровопостачання ока.
Auto-IMT
Функція розроблена для проведення автоматизованих розрахунків при дослідженні комплексу інтима-медіа, мінімізуючи роль людського фактора.
SonoNT
Спеціальна функція допомагає провести більш точне дослідження накопичення рідини в комірному просторі плода. Дозволяє звести до мінімуму ризики лікарської помилки при виявленні різних захворювань, пов'язаних з хромосомними відхиленнями.
Опція поліпшення візуалізації голки
Автоматичне підвищення чіткості візуалізації і зменшення «шумів» в потрібній області при інвазивному втручанні в залежності від кута введення голки.
Дослідження з контрастними речовинами
Функція підтримки досліджень з застосуванням контрастних речовин для проведення складних процедур, що сприяє коректній постановці діагнозу.
DICOM
За допомогою цієї функції ви можете створювати і зберігати всі необхідні дані про пацієнта на УЗД-апараті, а також передавати їх в загальну базу даних клініки.
Lung Scoring — інструмент сегментарной оцінки легень
Анатомічний М-режим
Функція дозволяє зробити до трьох зрізів одночасно в реальному часі, обертаючи курсор під довільним кутом без переміщення датчика. Таким чином, створюється можливість побачити графіку руху структур серця в настільки ж довільних площинах.
SonoBiometry — автоматичне вимірювання основних параметрів біометрії плода в акушерстві
Зручна у використанні функція дозволяє з більшою ефективністю визначити і виявити можливі відхилення при спостереженні за розвитком плоду під час вагітності. Опція автоматичного розрахунку не тільки знижує ризик можливої лікарської помилки, але і допомагає прискорити дослідження.
Об'ємна візуалізація серця плоду
Функція дослідження серця плода, заснована на технології 4D і пов'язана з просторово-часової кореляцією одержуваного зображення. Дозволяє зберігати отримані дані для їх подальшого вивчення в динаміці, а також перегляду в режимах 2D і 3D.
Fusion
Суміщення процесу УЗ-сканування з зображеннями, отриманими при проведенні МРТ / КТ. Подібне злиття, що проводиться в реальному часі, допоможе отримати більш повне уявлення про стан пацієнта.
Ультразвукова томографія
Можливість позрізового перегляду двовимірних сканів з заданим кроком, отриманих під час первісного тривимірного сканування
Розширені функціональні можливості для проведення досліджень в приймальних відділеннях, реанімаційних палатах, палатах інтенсивної терапії, операційних
Результат за один дотик. Робочий процес спрощений до трьох послідовних етапів: підготовка, сканування, перегляд
Управління по типу планшета з використанням звичних екранних жестів - навіть в рукавичках
Мобільність і бездротове підключення. Можливість працювати від вбудованого акумулятора (до 4-х годин)
Швидке завантаження, яке завершується, поки ви надягаєте рукавички
Початок візуалізації відразу після нанесення гелю. Чіткі зображення без зайвих зусиль
Простота дезінфекції. Гладкий безшовний сенсорний екран допомагає запобігти поширенню інфекцій
Відстеження процедури біопсії. Два види ультразвукового сигналу (для візуалізації тканин і металу) дозволяють добитися чіткого відображення кінчика біопсійною голки
Точна візуалізація джерела болю (кістки або м'які тканини, поверхневий або глибинний джерело) у пацієнтів будь-якої статури
Venue
Copyright 2021 © diatech - медичне обладнання.
Всі права захищені
Офіційний дистриб'ютор GE в Україні
Made on
Tilda